Duyuru AkheronGame Yayıncı Desteği Şartları

'Oyun Rehberi' forumunda Admin tarafından 16 Tem 2019 tarihinde açılan konu

 1. Admin Administrator
  Admin

  Admin Administrator Site Yetkilisi Admin

  Katılım:
  8 Tem 2019
  Mesaj:
  19
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Yeni sunucu Akheron yayıncı desteği projesi hayata geçiriliyor. Twitch ve Youtube üzerinden canlı yayın açıp oyunumuzu destekleyen oyuncuların hem kanallarına destek hemde onları izleyen kullanıcılarımıza destek olmak amacı ile düzenli olarak yayın açılan kanallarda çekiliş yapma fırsatı sunulacak. (Tarafımızca KC ve Pus ürünleri verilip kanallarında çekiliş yapma imkanı sunulacak.)

  Yayın açan kullanıcıların yayın linkleri oyun üzerinden notice ile duyurulup kanallarına destek olunacaktır.

  Bu destek ne şartlarla ve nasıl verilecek ?
  - Tabi ki her yayın açan kişiye bu şekilde destek sağlanmayacak. Yayıncı desteğinden yararlanabilmeniz için düzenli bir yayın planınız olması gerekmektedir.

  Bu Sistemden yararlanmak isteyen kullanıcılarımız Forum sitemizde bulunan Yayıncı desteği bölümüne konu açmaları gerekmektedir.

  Konu içeriği Örneği
  - Yayın yapılan alanın yazılması.
  - Kanal Linki
  - Hafta içi / Hafta Sonu yayın planı
  - Kanalına ait görsellerin paylaşımı

  Bu şekilde detayların verildiği konu sahiplerinin yayınları takip edilecek yayın kalitesine göre , Forum üzerinden yöneticiler size ulaşıp detaylı bilgiyi verecektir.

  NOT : Yayın açan kullanıcılara tarafımızda KC veya Pus ürünü kesinlikle verilmeyecek . Verilecek olan ödüller yapılan çekiliş sonucu ile kazanan kullanıcılara tarafımızda verilecektir. Ayrıca yapılan çekilişlerde hile / ayrıcalık tanınmaması için tarafımızda takip edilecektir.
   

Bu Sayfayı Paylaş